Запрошуємо на концерти - релаксації майбутніх мам 

і цінителів класичної музики

"Музика для двох"

 

 

Як сприяти народженню гармонійної дитини?

Класична музика має особливий сприятливий вплив на самопочуття мами і розвиток плоду. Вже з 8-го тижня дитина може чути звуки і слухати музику. 

        Протягом всієї вагітності формується мозок дитини і закладаються основи майбутнього інтелекту. Тому дуже важливо, щоб ще в період перинатального розвитку малюка розвивалося як можна більше ділянок головного мозку. Музика, почута до народження, прискорює розвиток дитини, відкладається в підсвідомості і впливає на його майбутнє, а вагітній жінці допомагає гармонізувати свій стан, поліпшити настрій, передати стан умиротворення своїй дитинці.
На концертах проводяться інтерактиви з майбутніми мамами - розучування колискової Моцарта «Спи моя, радість, засни».

 

Як музика керує нашими емоціями ?

Музика – це древня та природна форма корекції емоційних станів.

 

 • Музика Бетховена, Шуберта - заспокоює.
           Музика Баха - знімає напругу в стосунках.
           Музика Чайковського - покращує настрій.
           Музика Вівальді - дарує радість і відчуття щастя.

           Але найбільший ефект на людину справляють мелодії Моцарта. Цей музичний феномен, до кінця ще не пояснений, так і назвали - "ефект Моцарта".

  Струнні інструменти найбільш ефективні при хворобах серця. Кларнет покращує роботу кровоносних судин, флейта позитивно впливає на легені і бронхи.

           Якщо Ви хочете, щоб світ Вашої дитини був багатий і емоційно насичений, щоб вона стала успішною, всебічно розвиненою, цілеспрямованою, а отже і щасливою людиною - Слухайте і Любіть музику разом з нами!